info
عکس شهرداری ناحیه 3 منطقه 20
category

شهرداری ناحیه 3 منطقه 20 تهران

اداره و سازمان دولتی
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شهرداری ناحیه 3 منطقه 20

شهرداری ناحیه 3 منطقه 20 (اداره و سازمان دولتی) در تهران و خیابان صحرایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کانون فرهنگی پرورش فکری سیزده آبان، فروشگاه مواد غذایی عباسی، پلیس+ 10، بیمه ایران نمایندگی نوش آبادی و فروشگاه خلیج فارس قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری ناحیه 3 منطقه 20 واقع شده‌اند:

 • غرفه بازیافت
  بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی، رضازاده، بین طاهری و اسپد
 • ناحیه سه منطقه بیست شهرداری تهران
  بلوار شهید رجایی، امامزاده ابوالحسن، آندرمان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری ناحیه 3 منطقه 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری ناحیه 3 منطقه 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری ناحیه 3 منطقه 20 ندارد.
  neshan logo