info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید امیری
category

ایستگاه اتوبوس شهید امیری محله محله مریم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید امیری

ایستگاه اتوبوس شهید امیری (ایستگاه اتوبوس) در محله محله مریم آباد یزد و بلوار علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله محله مریم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی فروشی، درمانگاه فوق تخصصی امام سجاد (ع)، اتومکانیک دانش، کافه ماندگار و ایستگاه اتوبوس شهید امیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید امیری یزد

ایستگاه اتوبوس شهید امیری یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله مریم آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 19 و 21 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید امیری یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی طلوع را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید امیری یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید امیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
  امام رضا، بین توحید و امام رضا 19
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 17
 • ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح
  بلوار دهه فجر، بین محمد علی حصیب و میدان شهیدان یعقوبی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد علی ابن ابیطالب
  بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 53
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید امیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید امیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید امیری ندارد.
  neshan logo