عکس رستوران کرامت
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران کرامت (محله کوشش، مشهد)

رستوران
4.2
10 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش

موقعیت رستوران کرامت در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

رستوران کرامت (رستوران) در محله کوشش مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این رستوران یکی از هجده رستوران در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین گروه تولیدی وارن WAREEN، تعمیرگاه تخصصی گیربکس و موتور اتومات کارگیک، مدیران خودرو (نمایندگی نجفی گل)، بابرینگ پارسیان و نمایشگاه اتومبیل ورزنده قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این رستوران یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کرامت

آدرس این رستوران،‌ شهرمشهد بلوار کوشش، است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات بیشتر از رستوران کرامت می‌توانید با شماره تلفن آن (09151161106) تماس بگیرید.

رستوران کرامت یکی از رستوران‌های محبوب در محله کوشش است. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به کتیرینگ غذای اماده دارچینک، کلبه کباب مشهد، رستوران ، رستوران برکت و رستوران و کترینگ الو غذا اشاره کرد. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران کرامت قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله کوشش هستند.

چطور به رستوران کرامت برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند راحت و بی‌دردسر بهترین مسیر را برای رسیدن به رستوران کرامت انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. مثلاً راه‌های رسیدن به این مکان از طریق مترو یا اتوبوس، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف این رستوران که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

رستوران کرامت در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران کرامت می‌باشد، ایستگاه اتوبوس قائم 7 است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. به یاد داشته باشید اگر به رستوران کرامت رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش

تلفن تماس: 09151161106


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران کرامت واقع شده‌اند:

 • کتیرینگ غذای اماده دارچینک
  بلوار خرمشهر
 • کلبه کباب مشهد
  بلوار کوشش، بین کوشش 39 و بلوار نماز
 • رستوران
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 20
 • رستوران برکت
  (3.0)
  امام رضا، امام رضا 69
 • رستوران و کترینگ الو غذا
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عاشق خدا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران کرامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران کرامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران کرامت ندارد.
  neshan logo