info
عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 30
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 30 محله کوی پلیس، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوشش 30

ایستگاه اتوبوس کوشش 30 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی پلیس مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی پلیس مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین گروه تولیدی وارن WAREEN، نمایندگی ایران خودرو (ورزنده کد ۳۱۱۰)، اویل پمپ قانع، لنت شعبانی و ایستگاه اتوبوس کوشش 29 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 30 مشهد

ایستگاه اتوبوس کوشش 30 مشهد در شهر مشهد، محله کوی پلیس و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوشش، بین کوشش 26 و 28 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوشش 30 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی‌ خاطره را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 30 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 10
  مهدی، قائم، بین قائم 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس قائم 2
  کوشش 34-اصلانی، قائم، بین قائم 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 30 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 30 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 30 ندارد.
  neshan logo