info
عکس اتولاستیک برادران
category

اتولاستیک برادران محله چهارچشمه، مشهد

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
3.7
3 رای

درباره‌ی اتولاستیک برادران

اتولاستیک برادران (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان کوثر جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از پانزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب زمان (عج)، تیپاکس شعبه پیروزی، طباخی ترشیزیها، نانوایی کوثر و نمايندگي بيمه ایران ۸۸۹۰ قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده اتولاستیک برادران واقع شده‌اند:

 • خدمات تخصصی خودرو مدرن
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی30
 • نمایندگی موتورهای برقی مادو
  بلوار کوثر، کوثر شمالی 39 - نجفی، بین کوثر 39 و 39/2
 • تعمیرگاه خودرو براهویی
  بلوار پیروزی، پیروزی 33/1
 • تعمیرگاه پارس
  بلوار پیروزی، پیروزی 35، بین زواره1 و هاشمیه 32
 • تعمیرگاه خودرو
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 9، بین سرافرازان 9/4 و 9/5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammadreza (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتولاستیک برادران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتولاستیک برادران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتولاستیک برادران ندارد.
  neshan logo