info
عکس درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی
category

درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی محله منیریه، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی

درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی (اداره و سازمان دولتی) در محله منیریه تهران و خیابان راتق واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال و مرکز خرید صبا و همچنین سوپرمارکت کاوسی، مسجد امام علی (ع) آجا، مدرسه راهنمائی دخترانه آئین اسلام، آموزش و پرورش منطقه 11 و خوابگاه شهید نظام دوست قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو دانشگاه امام علی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب جنوبی دانشگاه افسری امام علی ندارد.
neshan logo