info
عکس سوپر مارکت پارسیان
category

سوپر مارکت پارسیان محله نظام آباد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت پارسیان

سوپر مارکت پارسیان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نظام آباد تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نظام آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد، بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین سینما تیراژه دو، هایپر استار مارکت، کافه رنگ، رستوران نانوچی و داروخانه شبانه روزی امام حسین (ع) تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت پارسیان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت بهروز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار
 • سوپر مارکت برادران فتاحی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، هجرتی، بین فارس و اجاره دار
 • سوپرمارکت حاجی بیوک
  مدنی، گیو، بین قیومی و یکم
 • سوپرمارکت شفیعی
  مدنی، گیو، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mz5 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت پارسیان ندارد.
  neshan logo