info
عکس نانوایی
category

نانوایی (محله شهید بهشتی، تهران)

درباره‌ی نانوایی

نانوایی (نانوایی) در محله شهید بهشتی ری و خیابان پوزش واقع شده است. این مکان یکی از ده نانوایی در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین داروخانه هفتم تیر، حسینیه جوانان بهشتی، داروخانه دامپزشکی ابوریحان، فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد و خدمات تخصصی عسگری قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • تافتون سنتی
  دکتر کریمان، بین کندری و مجیدی
 • نانوایی لواشی
  اندیشه، بهشتی، بین مدنی دوم و مدنی یکم
 • نانوایی لواش
  بلوار شهید رجایی، فردوسی غربی، بین پورعزیزیان و حر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی ندارد.
  neshan logo