عکس قهوه خانه سنتی باغ عفیف آباد مشاهده در نقشه نشان
category

قهوه خانه سنتی باغ عفیف آباد (شیراز)

قهوه‌خانه و چایخانه
2.0
5 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، نرسیده به بلوار ستارخان

موقعیت قهوه خانه سنتی باغ عفیف آباد شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


قهوه خانه سنتی باغ عفیف آباد (قهوه‌خانه و چایخانه) در شیراز و بلوار شهید مصلی نژاد، نرسیده به بلوار ستارخان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و مرکز خرید سپهر و همچنین کنتاکی کی اف سی، بال کافه، جین وست، مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان و بانک خاورمیانه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، نرسیده به بلوار ستارخان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سالار (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه خانه سنتی باغ عفیف آباد شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

کافه قهوه خانه چایخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه خانه سنتی باغ عفیف آباد شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه خانه سنتی باغ عفیف آباد شیراز ندارد.
neshan logo