info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی محله پاسداران، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی

ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه تفریحی خانوادگی کرش کلاب، خودپرداز بانک گردشگری، دفتر وکالت ابوالفضل منتظرالحجه، ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی و مجتمع مهتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی یزد است که در محله پاسداران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید قندی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه شهید قندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی شایان
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، شهید کندلی، سروش
 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی خورشید
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، شهید کندلی، فلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی ندارد.
  neshan logo