info
عکس ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار
category

ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار محله نارمک جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار

ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار (ایستگاه اتوبوس) در محله نارمک جنوبی تهران و بلوار شهید ثانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نارمک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان انصاری و شیرآلات و همچنین فست فود جزیره، رستوران فرهاد، باشگاه بدنسازی پرندیس، دبیرستان پسرانه کمیل و درمانگاه وآزمایشگاه شبانه روزی نارمک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار تهران

ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار تهران در شهر تهران، محله نارمک جنوبی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، گلدار، بلوار شهید ثانی است. ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس پیشتاز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عبدالمجید گلدار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلبرگ
  سلیمانی، شهید بختیاری، بین شهید عبدالی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس حاج صادقی
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، بین باقر پور و جلال حاجی صادقی
 • ایستگاه اتوبوس پل
  دماوند، بین 15 متری 6 و سی متری نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین سوری و سایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عبدالمجید گلدار ندارد.
  neshan logo