info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی
category

ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی

ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران گل سرخ، فلافلی آبادان، اداره گذرنامه و مهاجرت، کافی نت پرواز و فروشگاه کالای برق یزد لایت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی یزد

ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی، بین فردوسی 12 و میدان حضرت قاسم است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع میلاد
  بلوار جوان، نرسیده به بلوار نشاط
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سما
  بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 43 و 45
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی ندارد.
  neshan logo