info
عکس شیرین عسل
category

شیرین عسل محله دهقان - کوکاکولا، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی شیرین عسل

شیرین عسل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین کافی شاپ دیدار، داروخانه نوید، رستوران ایتالیایی ژولی، فست فود دیلیمو و موبایل نیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه پاییزان
  پیروزی، چهارم نیروی هوایی، نصیرنیا
 • فروشگاه همواره تخفیف هفت
  پیروزی، مقداد، ورکیانی
 • سوپر‌مارکت نائینی
  پیروزی، مقداد، سعیدی زاده
 • هایمارت - فروشگاه مصلح آرانی
  نبرد شمالی، فرشباف، بابایی، بین ثانی و احتشامی فر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرین عسل ندارد.
  neshan logo