info
عکس ساختمان ریاست فارابی
category

ساختمان ریاست فارابی محله هلال احمر، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ساختمان ریاست فارابی

ساختمان ریاست فارابی (اداره و سازمان دولتی) در محله هلال احمر واقع شده است. این اداره یکی از نه اداره و سازمان دولتی در محله هلال احمر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین میدان قزوین، مهمانپذیر فردوسی، قفسه بندی یوسفی، سینما فرخ و صنایع پیچ و مهره آژاکس قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده ساختمان ریاست فارابی واقع شده‌اند:

 • شرکت آب و‌فاضلاب منطقه ۵ تهران ناحیه منیریه
  معیری، محققی
 • مرکز مخابرات مهدیه
  ولیعصر، بین مهرگان و محمدی
 • مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید نواب صفوی (ره)
  قزوین، بین غفاری و موسیوند
 • صنف توزیع گوشت گوسفندی تهران
  (5.0)
  ولیعصر، بین تولدی دیگر و خط ویژه
 • اتحادیه صنف دارندگان گوشت گوسفندی
  (3.0)
  ولیعصر، عرفانیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان ریاست فارابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان ریاست فارابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان ریاست فارابی ندارد.
  neshan logo