info
عکس مرکز مخابرات مهدیه
category

مرکز مخابرات مهدیه محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز مخابرات مهدیه

مرکز مخابرات مهدیه (اداره و سازمان دولتی) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اتوبان کودک، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری رازی و همچنین کافه قنادی لادن، نمایندگی تامین قطعات باجاج شعبه 1 مرکزی، مسجد پنبه چی، آتلیه عکاسی و فیلمبرداری دریا و آموزشگاه رانندگی سهرابی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز مخابرات مهدیه واقع شده‌اند:

 • مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید نواب صفوی (ره)
  قزوین، بین غفاری و موسیوند
 • صنف توزیع گوشت گوسفندی تهران
  ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی
 • شهرداری م 11
  (3.0)
  قزوین
 • مدیریت پسماند منطقه ۱۱
  (3.0)
  کارگر جنوبی
 • منطقه برق فارابی
  (5.0)
  قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Seyed Jalil (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مخابرات مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مخابرات مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مخابرات مهدیه ندارد.
  neshan logo