info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده
category

ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده

ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک ارکیده، میدان سفیر امید، مجتمع مهران فرهنگیان، فست فود لاوندر و ایستگاه اتوبوس میدان سفیر امید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده یزد است که در محله صدا و سیما قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارابه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ارکیده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار شهید دشتی، بین بلوار ارتش و میدان محمد رسول الله
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، پاسداران 64
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی
  بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده ندارد.
  neshan logo