info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد
category

ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد

ایستگاه اتوبوس جهاد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جهاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین هتل سرای اردیبهشت، لاستیک بهشتی نمایندگی بارز و کویر تایر، بیمه پارسیان، نمایندگی ترازو و باسکول تافر و مسجد شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان

ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله الیادران پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جهاد، بین شهید بهشتی و شاداب بروید. ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس(تاکسی تلفنی) قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهشتی
  شهید مطهری، بین شاه نظری و بیتا
 • ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام
  ظهیر الاسلام، بین شادی و علامت ساز
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نارون
  طالقانی، بین ریاحی و حاج زرگر باشی
 • ایستگاه اتوبوس صارمیه
  خرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد ندارد.
  neshan logo