info
عکس گروه شهرسازی و معماری چارجو
category

گروه شهرسازی و معماری چارجو محله نصرت، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گروه شهرسازی و معماری چارجو

گروه شهرسازی و معماری چارجو (اداره و سازمان دولتی) در محله نصرت تهران و خیابان قدر واقع شده است. این اداره یکی از پانزده اداره و سازمان دولتی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و خرید طلایی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، فست فود ترنج، دکتر یوسفی، رادیولوژی و سونوگرافی راد و کلینیک دندانپزشکی کشاورز قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده گروه شهرسازی و معماری چارجو واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط narini (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گروه شهرسازی و معماری چارجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گروه شهرسازی و معماری چارجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گروه شهرسازی و معماری چارجو ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر شمالی، قدر، بین گیو و جمالزاده
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری گروه شهرسازی و معماری چارجو

شنبه 09:30 تا 18:30
یک‌شنبه 09:30 تا 18:30
دوشنبه 09:30 تا 18:30
سه‌شنبه 09:30 تا 18:30
چهارشنبه 09:30 تا 18:30
پنج‌شنبه 09:30 تا 14:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo