info
عکس فروشگاه آیدا پلاس
category

فروشگاه آیدا پلاس محله شهید بهشتی، تهران

درباره‌ی فروشگاه آیدا پلاس

فروشگاه آیدا پلاس (فروشگاه) در محله شهید بهشتی ری و بلوار شهید رجایی، عرب حلوایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین مسجد و حسینیه فاطمیه، سرای محله بهشتی، بوستان معلم، دبستان ائمه اطهار/دبیرستان جواد ائمه و نانوایی لواش قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه آیدا پلاس واقع شده‌اند:

 • فروشگاه صاحب الزمان
  جاده گلحصار، ثانی، صاحب الزمان
 • فروشگاه گلد کیش
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • فروشگاه نی نی مونا
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی
 • صنایع برق گستر
  (4.5)
  یزدانی، فیروزی
 • خانه و آشپزخانه ایران
  (4.1)
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عترتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آیدا پلاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آیدا پلاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آیدا پلاس ندارد.
  neshan logo