عکس دبستان شهید حاتمی
مشاهده در نقشه نشان
category

دبستان شهید حاتمی (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

مدرسه
4.1
18 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3

موقعیت دبستان شهید حاتمی یکی از مدارس خوب منطقه در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

دبستان شهید حاتمی (مدرسه) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3 واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک مدرسه در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین پایگاه تجمیعی شهید حاتمی، ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 4، باتری کمالی، بوستان رسالت و سالن همایش های شهید حاتمی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3

تلفن تماس: 05136055032


سایر مدارس که در محدوده دبستان شهید حاتمی واقع شده‌اند:

 • دبستان دخترانه مبارکه الزهرا
  بلوار فردوسی، ثمانه، ثمانه 17
 • دبیرستان دخترانه افتخار
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 40 و 42
 • دبیرستان امام رضا واحد هفت دخترانه
  بلوار فردوسی، بهارستان، بهارستان 14، بهارستان 12
 • دبیرستان اندیشه و هنر
  بزرگراه آزادی، آزادی 20
 • دبستان بین المللی آریانا
  بلوار سجاد، شقایق، بین بزرگمهر 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط غزل (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان شهید حاتمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دبستان شهید حاتمی مدرسه ابتدایی حاتمی مدرسه حاتمی دخترانه مدرسه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان شهید حاتمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان شهید حاتمی ندارد.
  neshan logo