info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر شاهدیه

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر

ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر (ایستگاه اتوبوس) در شاهدیه و خیابان گلبهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی جبار، ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر، سوپری، مرغ بریان سبحان و بابا و بوستان شهید پاکنژاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر شاهدیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر شاهدیه را می‌توانید در شهر شاهدیه، محله مهدیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشوران، گلبهار، بین لاله و گلبرگ واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر شاهدیه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شاهدیه بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس تشریفات را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه کارگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استاد شهریار
  بلوار دانشوران، گلبهار
 • ایستگاه اتوبوس امنیت اجتماعی
  بلوار سرگرد سامعی، یادآوران
 • ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه
  بلوار سرگرد سامعی، یادآوران
 • ایستگاه اتوبوس خیابان نونهال
  بلوار دانشوران، گلبهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه کارگر ندارد.
  neshan logo