info
عکس ایستگاه اتوبوس دکتر رونق
category

ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دکتر رونق

ایستگاه اتوبوس دکتر رونق (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج ساعت، موزه شخصی سکه و مردم شناسی حیدرزاده و مجموعه آیمس و همچنین اقامتگاه شمس تبریزی، هتل سرای کهن، آش شولی یزدی و آش رشته، کارگاه گذرون و داروخانه دکتر قاسمی نژاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد است که در محله محله سرسنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین بن کفیل و امام خمینی 42 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس سامان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر رونق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک
  امام خمینی، بین امام خمینی 73 و موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور
  بلوار آیت الله مدنی، بین قدس و جنت
 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر رونق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر رونق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر رونق ندارد.
  neshan logo