info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان باران
category

ایستگاه اتوبوس بوستان باران محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان باران

ایستگاه اتوبوس بوستان باران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان اطلسی بالا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین بوستان باران، سوپر مارکت پرنیان، کافه علی حسینی، نانوایی لواشی و الکتریکی ثمین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان باران اراک

در شهر اراک، محله شهر صنعتی ، ایستگاه اتوبوس بوستان باران اراک قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اطلسی بالا، بین شقایق و جهان آفرین بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان باران اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلاد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان باران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان لادن
  میخک، بین پارکینگ گمرک و پارکینگ 8
 • ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان باران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان باران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان باران ندارد.
  neshan logo