info
عکس خوابگاه شهید صباغ
category

خوابگاه شهید صباغ محله فاطمی، تهران

خوابگاه و پانسیون
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه شهید صباغ

خوابگاه شهید صباغ (خوابگاه و پانسیون) در محله فاطمی تهران و خیابان مظفری خواه واقع شده است. این خوابگاه یکی از پنج خوابگاه و پانسیون در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران و مرکز خرید لاله و همچنین مرکز روماتیسم ایران، دکتر محمدرضا نوروزی، کلینیک ماهان، داروخانه شبانه روزی دکتر اعتمادزاده و کلینیک دندانپزشکی امیرآباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه شهید صباغ واقع شده‌اند:

 • خوابگاه کوی دانشگاه برادران
  بزرگراه جلال آل احمد، کارگر شمالی
 • خوابگاه کوثر (دانشگاه تربیت مدرس)
  دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتمادزاده
 • خوابگاه زینبیه
 • خوابگاه جلال آل احمد
  بزرگراه شهید گمنام، ارشد شمالی
 • خوابگاه فاطمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میثاق (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه شهید صباغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه شهید صباغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه شهید صباغ ندارد.
  neshan logo