info
عکس ایستگاه اتوبوس با هنر
category

ایستگاه اتوبوس با هنر محله ترمینال باربری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس با هنر

ایستگاه اتوبوس با هنر (ایستگاه اتوبوس) در محله ترمینال باربری شیراز و خیابان شهید باهنر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله ترمینال باربری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تجهیزات آشپزخانه ریاستیان، کارخانه ریشمک شیراز، کرمان موتور - نمایندگی 2607 شیراز رستمی، قهوه کارو و آقای لنت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس با هنر شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس با هنر شیراز است که در محله ترمینال باربری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید باهنر شمالی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس با هنر شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی صفایی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس با هنر شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده با هنر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا شقایق
  بلوار پاسارگاد غربی، بین پرنیان و پاسارگاد 17
 • ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 56 و 58
 • ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی
  شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 1 و استقلال 42
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس با هنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس با هنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس با هنر ندارد.
  neshan logo