info
عکس ایستگاه اتوبوس لویزان
category

ایستگاه اتوبوس لویزان محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لویزان

ایستگاه اتوبوس لویزان (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار اسلامی بهاران و همچنین مسجد باب الحوائج، مهرسازی و چاپ نوین استامپ، تعمیرگاه BMW، داروخانه اقلیما و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لویزان تهران

ایستگاه اتوبوس لویزان تهران در شهر تهران، محله لویزان - شیان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لویزان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس اتوموبیل کداک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لویزان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لویزان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس افتخاریان
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، تقاطع یکتا
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رز
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین افتخاریان و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لویزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لویزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لویزان ندارد.
  neshan logo