info
عکس تکیه سادات رضوی
category

تکیه سادات رضوی اصفهان

محل عبادت
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تکیه سادات رضوی

تکیه سادات رضوی (محل عبادت) در اصفهان و خیابان لسان الارض واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جراحی محدود کاملیا و رویال ساخت و همچنین بازار روز کوثر 3، مزار آیت الله رحیم ارباب، عطاری ابوعطا، آرامگاه جهانگیر خان قشقایی و کلینیک درمانی روزبه قرار گرفته است.
سایر محل‌های عبادت که در محدوده تکیه سادات رضوی واقع شده‌اند:

 • حسینیه آب ۲۵۰
  (5.0)
  مصلی، واله اصفهانی 19 - واله اصفهاني 16، طالقانی، حسینیه
 • بقعه آقا محمد بیدآبادی
  (5.0)
  مصلی، سعادت آباد (آزادگان)
 • تکیه جهانگیر خان قشقایی و شهشهانی
  (5.0)
  فیض جنوبی، شهید کیانی، نیلوفر (3)
 • تکیه میرزا ابوالمعالی کلباسی
  (2.0)
  فیض جنوبی، لسان الارض
 • تکیه،حسینیه و آرامگاه همدانیان
  (5.0)
  سعادت آباد (آزادگان)، نظام 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماه روشن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تکیه سادات رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تکیه سادات رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تکیه سادات رضوی ندارد.
  neshan logo