info
عکس قهوه چینو
category

قهوه چینو محله قیام، تهران

کافی‌شاپ

درباره‌ی قهوه چینو

قهوه چینو (کافی‌شاپ) در محله قیام تهران و خیابان رنجبران واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوثر و بازار علی و همچنین رستوران هانی، فروشگاه طب پلاستیک شعبه مرکزی، میدان قیام، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش شعبه قیام 2 و فروشگاه مرکزی طب پلاستیک نوین (شعبه مرکزی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه چینو تهران

کافی شاپ قهوه چینو تهران در شهر تهران محله قیام قرار دارد. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، ری، رنجبران است.

کافی شاپ قهوه چینو تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله قیام است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ قهوه چینو تهران برویم؟

کافی شاپ قهوه چینو تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان خراسان قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان قیام پیاده شوید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه چینو تهران را انتخاب کنید. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ قهوه چینو تهران و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه چینو واقع شده‌اند:

 • کافه
  قیام
 • قهو ری
  ری، رضایی
 • قهوه سید
  قیام، تقاطع دیانی
 • کافه رستوران بختیاری
  (5.0)
  مولوی، رئیس عبداللهی، بین مادر و اردستانی
 • کافه واژه
  (5.0)
  خاوران، خراسان، بین عطاردی و حیاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ جمعه 20 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه چینو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 20 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه چینو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه چینو ندارد.
  neshan logo