info
عکس کافه برانگ
category

کافه برانگ محله فاطمی، تهران

درباره‌ی کافه برانگ

کافه برانگ (کافی‌شاپ) در محله فاطمی تهران و خیابان زمرد واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و پنج کافی‌شاپ در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، مرکز قلب تهران، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین شرکت کاراباما، مرکز روماتیسم ایران، دکتر محمدرضا نوروزی، داروخانه شبانه روزی دکتر اعتمادزاده و سوپر سه کاج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه برانگ تهران

کافی شاپ کافه برانگ تهران در محله فاطمی شهر تهران قرار دارد. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، کارگر شمالی، زمرد قرار دارد.

کافی شاپ کافه برانگ تهران یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله فاطمی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه برانگ تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه برانگ تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان گلها قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو کارگر پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه برانگ تهران را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه برانگ تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه برانگ واقع شده‌اند:

 • کافه کلورن
  دکتر فاطمی، هشت بهشت، بین دوم و اردشیر
 • قهوه بایا
  دکتر فاطمی، هشت بهشت، اردشیر
 • اردوان
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، دوم شرقی، ارشد
 • Beep Cafe
  کارگر شمالی، شهریور
 • قهوه لنج
  کارگر شمالی، بین صدوقی و دکتر فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه برانگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه برانگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه برانگ ندارد.
  neshan logo