info
عکس ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان
category

ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان

ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان خاتم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی املاک حاتم، ایستگاه اتوبوس پرفسور فرشچیان، هایپر مارکت درین و قهوه آماتیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان یزد

در شهر یزد، محله شهرک امام رضا ، ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خاتم قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس یزد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پروفسور فرشچیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهاران
  بلوار مدرس، فروردین
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی
  سلمان فارسی، برهان پور
 • ایستگاه اتوبوس گل گندم
  بلوار امام حسن مجتبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان ندارد.
  neshan logo