info
عکس هایپر سرو
category

هایپر سرو محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر سرو

هایپر سرو (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین پارک ولی رشتی، خدمات فنی شروین، علیرضا محقق، خشکبار شاه بیدکی و مشاورین املاک 707 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر سرو واقع شده‌اند:

 • هایپرمارکت
  بلوار شهید دشتی، رحمت آباد، بین دشتی 97 و کشاورز
 • هایپر
  بلوار شهید دشتی، رحمت آباد، بین دشتی 97 و کشاورز
 • سوپر لبنیات میثم
  بلوار شهید دشتی، دشتی 78، خیابان شهید احمد دشتی، بین فلسطین و دشتی 84
 • سوپر لبنیات گل نرگس
  بلوار شهید دشتی، امام حسن، بین پنجم و سوم
 • سوپر بارکد
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 54 و 56
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر سرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر سرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر سرو ندارد.
  neshan logo