عکس علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا
category

علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا (شیراز)

دانشگاه و موسسه آموزش عالی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی

موقعیت علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا (دانشگاه و موسسه آموزش عالی) در شیراز و بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود بوکادو، فروشگاه اتکا، فروشگاه سبوس شیراز، کارواش زرهی و شعبه سرپرستی بانک سپه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی

تلفن تماس: 07138301630


سایر دانشگاه‌های که در محدوده علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا واقع شده‌اند:

 • ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند
  (4.3)
  بلوار شهید مصلی نژاد، انصار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دانشگاه موسسه آموزش عالی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا شیراز ندارد.