عکس ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند
مشاهده در نقشه نشان
category

ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند (شیراز)

دانشگاه و موسسه آموزش عالی
4.3
9 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، انصار

موقعیت ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند (دانشگاه و موسسه آموزش عالی) در شیراز و خیابان انصار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس - ساختمان شماره 2 و 3، اتلیه تابش، دیوال، کافه مرلو و نانوایی سنگک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از دانشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


اطلاعات، تلفن و آدرس دانشگاه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند

این دانشگاه در محله ۰۳۱ خیابان انصار قرار دارد. دانشگاه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند یکی از دانشگاه‌های خوب شیراز است.

در نزدیکی این دانشگاه، رستوران‌ها و فست‌فودهای مختلفی وجود دارد که سبزی مارکت اسکیپی و آش امید 2 از جمله محبوب‌ترین آن‌ها است. همچنین در نزدیکی دانشگاه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند، کافی‌شاپ‌های خوبی مانند کافه چوبی، کافه تریا شب و کافه گالری مازو قرار دارند که دانشجویان اوقات فراغت خود را در آنجا سپری می‌کنند. نقشه آنلاین نشان به شما کمک می‌کند تا دیگر مکان‌های نزدیک به این دانشگاه مانند فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی، کافی‌نت‌ها و... را به آسانی پیدا کنید.


چطور به دانشگاه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به دانشگاه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند را به شما نشان می‌دهد. بسیاری از افراد برای رفت‌و‌آمد به این دانشگاه از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌کنند. در ادامه می‌توانید نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس به دانشگاه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند را ببینید.


خوابگاه‌های دانشجویی شهر شیراز

دانشجویان غیر بومی که جهت تحصیل به دانشگاه‌های شهر شیراز می‌آیند، می‌توانند در خوابگاه‌های دانشجویی اقامت کنند. فهرست خوابگاه‌هایی که در ادامه می‌بینید، از جمله خوابگاه‌های دانشجویی این شهر می‌باشند. نظرات و تجربیات خود درباره دانشگاه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، انصار


سایر دانشگاه‌های که در محدوده ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند واقع شده‌اند:

 • علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ساقی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دانشگاه موسسه آموزش عالی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند ندارد.
  neshan logo