عکس ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند
category

ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند (شیراز)

دانشگاه و موسسه آموزش عالی
4.0
6 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، انصار

موقعیت ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند (دانشگاه و موسسه آموزش عالی) در شیراز و خیابان انصار واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس - ساختمان شماره 2 و 3، اتلیه تابش، دیوال، کافه مرلو و نانوایی سنگک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، انصار


سایر دانشگاه‌های که در محدوده ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند واقع شده‌اند:

 • علمی کاربردی شهید کرمی نزاجا
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ساقی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند دانشگاه موسسه آموزش عالی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز ندارد.