info
عکس ایستگاه اتوبوس بازرگانی
category

ایستگاه اتوبوس بازرگانی محله زیتون، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازرگانی

ایستگاه اتوبوس بازرگانی (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون یزد و بلوار رضا پاکنژاد، پاکنژاد، 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله زیتون یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذین سرام و همچنین تالار رستوران سرور، فلافل و سمبوسه اصیل جنوب، دبیرستان پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت، سینما جام جم و لوازم یدکی پارسافر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازرگانی یزد

ایستگاه اتوبوس بازرگانی یزد در شهر یزد، محله زیتون و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار رضا پاکنژاد، پاکنژاد، 17 شهریور بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازرگانی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازرگانی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازرگانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا
  بلوار شیخ کلینی، بلوار شیخ صدوق، بین حائری 7 و میدان شهید رشیدی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شیخ کلینی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر
  بلوار شیخ کلینی، بین شیخ صدوق 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازرگانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازرگانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازرگانی ندارد.
  neshan logo