info
عکس خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار
category

خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار محله امجدیه - خاقانی، تهران

بنای یادبود
4.1
22 رای

درباره‌ی خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار

خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار (بنای یادبود) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان گوهر واقع شده است. این بنا یکی از سه بنای یادبود در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام سجاد (ع) ناجا، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و پاساژ مهران و همچنین ایران رادیاتور، کنگره 60 ساختمان سیمرغ، کافه امجدیه، هتل مهمانپذیر خانه تهران و تالار هنر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بنا یکی از بناهای یادبود خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این بنا به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بناهای یادبود که در محدوده خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار واقع شده‌اند:

 • یادمان شهدای گمنام فدراسیون جانبازان
  مفتح جنوبی، ورکش، بین سلماسی و برومند
 • مقبره شهید گمنام
  (5.0)
  مفتح جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط درخشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار ندارد.
  neshan logo