info
عکس مقبره شهید گمنامعکس مقبره شهید گمنام
category

مقبره شهید گمنام محله امجدیه - خاقانی، تهران

بنای یادبود
5.0
1 رای

درباره‌ی مقبره شهید گمنام

مقبره شهید گمنام (بنای یادبود) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این بنا یکی از سه بنای یادبود در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین کافه قنادی اوریانت، هتل مارلیک تهران، دانشگاه خوارزمی، گالری هنری آب انبار و رستوران بهشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بنا به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بناهای یادبود که در محدوده مقبره شهید گمنام واقع شده‌اند:

 • یادمان شهدای گمنام فدراسیون جانبازان
  مفتح جنوبی، ورکش، بین سلماسی و برومند
 • خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار
  (4.1)
  مفتح جنوبی، مبینی، ملک الشعرا بهار، گوهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 06 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مقبره شهید گمنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مقبره شهید گمنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مقبره شهید گمنام ندارد.
  neshan logo