info
عکس صدرا تاکسی
category

صدرا تاکسی (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

تاکسی تلفنی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صدرا تاکسی

صدرا تاکسی (تاکسی تلفنی) در محله ورزشگاه آزادی تهران و بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، حسن يزدانی، جهاد شمالی واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس و همچنین مرکز خرید صدرا، مسجد امام محمد باقر (ع)، رز مارکت، سم کود بذر سمپاش خاک برگ رویش و داروخانه دکتر حاجی احمد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وخشور (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صدرا تاکسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد صدرا تاکسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صدرا تاکسی ندارد.
neshan logo