info
عکس صرافی صبا
category

صرافی صبا محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی صرافی صبا

صرافی صبا (صرافی) در محله شیخ هادی تهران و خیابان رازی واقع شده است. این مکان یکی از دو صرافی در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین پردیس تئاتر شهرزاد، عمارت نوفل لوشاتو ، موبایل فیکس، کافه تئاتر و پخش پایونیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر صرافی‌های که در محدوده صرافی صبا واقع شده‌اند:

 • سکه و صرافی مینو
  ولیعصر
 • صرافی میثم
  جمهوری اسلامی، جمالی
 • صرافی فرزاد جوان
  (2.0)
  جمهوری اسلامی، بین نوبهار و گوهرشاد
 • صرافی فدک
  (5.0)
  جمهوری اسلامی، بین نوبهار و گوهرشاد
 • صرافی و سکه حسام
  (3.0)
  جمهوری اسلامی، بین نوبهار و سی تیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رحمانیان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صرافی صبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صرافی صبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صرافی صبا ندارد.
  location استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، رازی، بین نوفل لوشاتو و خرسند
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری صرافی صبا

  شنبه 09:00 تا 16:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 16:00
  دوشنبه 09:00 تا 16:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 16:00
  چهارشنبه 09:00 تا 16:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo