info
عکس سوپر مارکت بخشی
category

سوپر مارکت بخشی محله مینایی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت بخشی

سوپر مارکت بخشی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله مینایی تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله مینایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استار سنتر و همچنین مسجد علی بن موسی الرضا (ع)، فروشگاه لوستر سناتور، اتاق فرار اورلاو، فست فود مستر ویچ و بلور الوند قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت بخشی واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  بزرگراه آزادگان، بلوار رجب نیا، صالحی، بین امامی و یکم
 • سوپر مارکت نفیس
  امام علی، سید جوادی، شهيد ناصری، بین برزگر و پور محمد
 • سوپرمارکت شهاب
  ابراهیمی، آقابابایی، ششم
 • بقالی
  بزرگراه آزادگان، سلیمی، بین چهاردهم و سیف پور
 • مینی سوپر سعید
  بزرگراه بعثت، امام رضا، هداوند میرزایی، روانبخش، بین یکم و مقدم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 01 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت بخشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 01 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت بخشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت بخشی ندارد.
  neshan logo