عکس شرکت شهرکهای کشاورزی
category

شرکت شهرکهای کشاورزی (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.3
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، همت، پل توانیر، گیتا

موقعیت شرکت شهرکهای کشاورزی در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت شهرکهای کشاورزی (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان گیتا واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکس و عکاسی و مرکز تجاری خورشید و همچنین هتل نیلو تهران، کلینیک دامپزشکی و پت شاپ آراز، رسپینا تاک، نگارخانه آتشزاد و دکتر عبدالرضا پازوکی فلوشیپ جراحی چاقی و درون بین قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، همت، پل توانیر، گیتا

تلفن تماس: 02188671116

وب‌سایت رسمی: apcp.ir

ساعت کاری شرکت شهرکهای کشاورزی

  • شنبه08:30 - 16:00
  • یک‌شنبه08:30 - 16:00
  • دوشنبه08:30 - 16:00
  • سه‌شنبه08:30 - 16:00
  • چهارشنبه08:30 - 16:00
  • پنج‌شنبه08:30 - 13:00
  • جمعهتعطیل است

سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت شهرکهای کشاورزی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهسا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت شهرکهای کشاورزی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت شهرکهای کشاورزی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت شهرکهای کشاورزی تهران ندارد.