عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت (محله کوچه بیوک، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار پاک نژاد، بین کوی حاج کریم حیدریان و کوی دکتر اعلم ششم

موقعیت ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت در محله کوچه بیوک یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار پاک نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین همبرگر یوسف، شیرینی فروشی شیرین، دبیرستان پسرانه شهید رمضانزاده (شاهد)، رستوران پردیس و خدمات فنی صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله کوچه بیوک بلوار پاک نژاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاک نژاد، بین کوی حاج کریم حیدریان و کوی دکتر اعلم ششم قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سینا سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار پاک نژاد، بین کوی حاج کریم حیدریان و کوی دکتر اعلم ششم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه کارمندان دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین علومی و آب تفت
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد
  بلوار دولت آباد، بین بلوار مطهری و شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت ندارد.
  neshan logo