info
عکس کترینگ رهام
category

کترینگ رهام محله زاهد گیلانی، تهران

کترینگ و آشپزخانه
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کترینگ رهام

کترینگ رهام (کترینگ و آشپزخانه) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان امینی واقع شده است. این مکان یکی از چهار کترینگ و آشپزخانه در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین مسجد فخریه، املاک تبریزی، هییت و سقاخانه قمر بنی هاشم (ع)، رستوران و تهیه غذای پارسی و شیرینی سرای شمس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ رهام واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای میلاد محمد
  دماوند، اقبال لاهوری، مرتجایی، بین کاظم کاهه و منتظری
 • اجاق
  پیروزی، بین رضوی و شکوفه
 • کترینگ سینداپز
  امام علی، ثار الله، حضرتی، بین اسدی و فارابی
 • تهیه غذای میلاد 1
  امام علی، صفا شرقی، باقری
 • کترینگ خاله خانم
  (1.0)
  امام علی، ثار الله، بین صادقی و علیخانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعیدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ رهام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ رهام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ رهام ندارد.
  neshan logo