info
عکس عطاری ابن سینا
category

عطاری ابن سینا (اصفهان)

عطاری و دارو گیاهی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی عطاری ابن سینا

عطاری ابن سینا (عطاری و دارو گیاهی) در اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین شرکت ژرف کارجم ، پارک بادی باغ غدیر، شهرداری منطقه 4 اصفهان، بانک صادرات و موسسه فیزیوتراپی ایرانیان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های داروهای گیاهی که در محدوده عطاری ابن سینا واقع شده‌اند:

 • عطاری بهشت
  رکن الدوله شرقی، بین گل سرخ و 8 متری متحد
 • عطاری
  رکن الدوله شرقی، همت، تقاطع 22 بهمن
 • عطاری بوعلی سینا
  علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده
 • کلبه سلامت بهشت
  (5.0)
  صیاد شیرازی، رکن الدوله شرقی
 • عطاری قائم
  (5.0)
  رکن الدوله شرقی، قاسمی، محمدی، اسفند
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hamid (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عطاری ابن سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عطاری ابن سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عطاری ابن سینا ندارد.
  neshan logo