info
عکس ایستگاه اتوبوس ابن بابویه
category

ایستگاه اتوبوس ابن بابویه محله شهید غیوری، ری

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابن بابویه

ایستگاه اتوبوس ابن بابویه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید غیوری ری و خیابان غیوری جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید غیوری ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نمونه تجاری امین و همچنین جایگاه اختصاصی 162 (بابایی) ، فروشگاه صوتی آکورد، نانوایی سنگکی، تشخیص رنگ و کارشناسی خودرو آبرنگ و باشگاه ورزشی مالک اشتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابن بابویه ری

آدرس ایستگاه اتوبوس ابن بابویه ری، شهر ری، محله شهید غیوری است. این ایستگاه اتوبوس در غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابن بابویه ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان محتشم قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابن بابویه ری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابن بابویه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سیمان
  فدائیان اسلام، بین شهید مصطفی امیری و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس طبرسی
  بزرگراه شهید کریمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید تراب
  بزرگراه شهید کریمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهرری
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابن بابویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابن بابویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابن بابویه ندارد.
  neshan logo