info
عکس ارزان سرای ادین
category

ارزان سرای ادین محله کارمندان اول، مشهد

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ارزان سرای ادین

ارزان سرای ادین (بازار و مرکز خرید) در محله کارمندان اول مشهد و بلوار چمن واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت بازار و مرکز خرید در محله کارمندان اول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام زمان (عج) و مجتمع تجاری زیتون و همچنین خانه کفش سید، موکت و قالیچه محمد، خدمات خودرویی راحتی، پارچه کیلویی قماش دانشور و فروشگاه عمارت تشک (هلدینگ عمارت) قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده ارزان سرای ادین واقع شده‌اند:

 • بازار بهشت
  بلوار مصلی
 • مجتمع تجاری مصطفوی
  بلوار مصلی، بین مصلی 3 و 5
 • پاساژ صادق زاده
  بلوار مصلی، بین مصلی 3 و 5
 • مرکز خرید
  (5.0)
  بلوار 17 شهریور، 17 شهریور شمالی 2
 • مجتمع تجاری مصلی
  (5.0)
  بلوار شهید رستمی، بین رستمی 35 و 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ارزان سرای ادین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ارزان سرای ادین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ارزان سرای ادین ندارد.
  neshan logo