info
عکس ایستگاه اتوبوس نسترن 9
category

ایستگاه اتوبوس نسترن 9 محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نسترن 9

ایستگاه اتوبوس نسترن 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان شهیدان توکلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و پاساژ قیصری و همچنین پوشاک آپادانا، مرکز تاکسی هوشمند 1828 اراک، فروشگاه باقری، نانوایی سنگک و کافه طلوع قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نسترن 9 اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس نسترن 9 اراک است که در محله شهرک صنایع قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین یکم و مجتبی موسائی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نسترن 9 اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس دوستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نسترن 9 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نسترن 9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو
  جواد الائمه، بین محمدی نیکو و میدان نور
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی
  ادبجو، آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 5 و 6
 • ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین حسن‌زاده و سرابی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی
  بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، بین نسترن 34 و میدان موزه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نسترن 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نسترن 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نسترن 9 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین یکم و مجتبی موسائی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo