info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود یکی بخر دو تا ببر، دبستان قرآنی بقیة الله عج، تعمیرگاه خودرو، لاستیک فروشی شایان و فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله خانه سازی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جواد الائمه، بین محمدی نیکو و میدان نور واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلها واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع نیکو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  جواد الائمه، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه رفت
  جواد الائمه، بین شهیدان علیمحمدی و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 4
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  بلوار قدس، کوی گلستان
 • ایستگاه اتوبوس چشمه چهارم
  بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 2 و چشمه 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو ندارد.
  neshan logo