info
عکس مارکت قنبری
category

مارکت قنبری محله رضاشهر، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مارکت قنبری

مارکت قنبری (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی، پیروزی 4، رودکی17 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفتاد و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی رانیران، مسجد رضوی، قنادی مقدم، ساندویچ رضا و آرایشی و بهداشتی شباهنگ قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مارکت قنبری واقع شده‌اند:

 • سوپر زکریا
  بلوار شهید ناصری، ارغوان 15 - بهارستان 14
 • رویال مارکت
  بلوار پیروزی، پیروزی 12
 • سوپر پارک
  بلوار شهید فکوری، بلوار خاقانی، بین خاقانی29 و خاقانی31
 • مارکت هامون
  بلوار شهید ناصری، ارغوان، بین ارغوان12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط av64 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکت قنبری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مارکت قنبری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکت قنبری ندارد.
  neshan logo