info
عکس پارک خطی نوفل
category

پارک خطی نوفل (محله نوفل لوشاتو، مشهد)

پارک
5.0
1 رای

درباره‌ی پارک خطی نوفل

پارک خطی نوفل (پارک) در محله نوفل لوشاتو مشهد و بزرگراه شهید کلانتری واقع شده است. این بوستان یکی از دو بوستان در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیالند، شرکت تعاونی صداوسیما، میوه و تره بار رنگینه، شرکت سبزفام شرق و شرکت سبزفام مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک خطی نوفل مشهد

بوستان پارک خطی نوفل مشهد در شهر مشهد محله نوفل لوشاتو قرار دارد. برای رفتن به این پارک باید به آدرس دقیق استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری بروید. بوستان پارک خطی نوفل مشهد از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله نوفل لوشاتو است. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت، رستوران پسران کریم ، پیتزا شبدیز هفت تیر و فست فود لیالی لبنان در اطراف این پارک قرار دارند. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پارک خطی نوفل مشهد می‌توانیم سرزمین موج های آبی آقایان، شهربازی پارک ملت و باغ وحش وکیل آباد را نام ببریم.

چطور به بوستان پارک خطی نوفل مشهد برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. ایستگاه اتوبوس سه راه بعثت نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک خطی نوفل مشهد است. اگر بخواهید با مترو به این پارک بروید هم می‌توانید در ایستگاه مترو شهید کاوه پیاده شوید. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک خطی نوفل مشهد روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. ما آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک بوستان پارک خطی نوفل مشهد را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک خطی نوفل واقع شده‌اند:

 • پارک
  (5.0)
  بلوار پیروزی، پیروزی 9، فرخی شمالی، بین فرخی 4 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک خطی نوفل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک خطی نوفل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک خطی نوفل ندارد.
  neshan logo