info
عکس ایستگاه اتوبوس سیما
category

ایستگاه اتوبوس سیما محله نوفل لوشاتو، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیما

ایستگاه اتوبوس سیما (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و بزرگراه شهید کلانتری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیالند، پارک خطی نوفل، سوپر تک، دفتر پشتیبانی اسنپ و کافی نت سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیما مشهد

ایستگاه اتوبوس سیما مشهد در شهر مشهد، محله نوفل لوشاتو و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید کلانتری می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سیما مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. همچنین آژانس رایان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سیما مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سیما

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403

  چند روز هست ساعت ورود اتوبوس نمیگه

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403

  نشان نمیدهد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان
  بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان شهید جوان
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 16
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 14 و نوفل 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 06 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیما ندارد.
  neshan logo